napisz do mniemapa stronystrona główna


strona główna kocie linki


  Strona główna
  Dlaczego kot?
  Pochodzenie
  Boskie zwierzę
  Anatomia
  Rozmnażanie
  Kocięta
  Żywienie
  ABC zdrowia
  Choroby zakaźne
  Zachowanie
  Koty rasowe
  Kocia literatura
  Kocie książki
  Kocie imiona
  Proste pytania
  Kocie przysłowia
  Ochrona kotów
  Ustawa
  Linki


 Koty w sztuce
 Koty na znaczkach
 Kot autorki strony
 Kocie tapety
 Koci humor


 Poleć nas
 Dodaj do Ulubionych
 Zobacz księgę
 Dopisz do księgi


LINKI

Aby zobaczyć linki z wybranej kategorii - kliknij na pasek opisujący daną tematykę.


Koty


Możesz zamówić identyfikator Twojego pupila!. Jeśli chcesz zwiększyć szanse powrotu Twojego ukochanego Pupila do Ciebie, zamów Pupil-ID. Ładny, bezpieczny kształt, kolorystycznie dopasowany do maści i obroży a co najważniejsze z wygrawerowanym imieniem Pupila i numerem do Ciebie. Jeśli sobie życzysz, możemy dodać również adres. Identyfikator nie przeszkadza zwierzęciu, jest wykonany z trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne plastiku. Pupil-ID jest również świetną ozdobą
Serwis internetowy pod patronatem miesięcznika "Mój pies"- nie zaniedbuje także miłośników kotów
Witryna "koty, kotki, koteczki" - ciekawe fakty z biologii, na stronie można też usłyszeć kocią muzykę, jest też kocia księga rekordów Guinnessa. Możemy zapoznać się również z listą roślin, które mogą zaszkodzić kotom.
ZOO Planeta - strona o zwierzętach a nawet więcej.
Bardzo Kocia Strona. Zmiana szaty graficznej na dużą korzyść w stosunku do poprzedniej wersji. Dużo przydatnych informacji na temat zdrowia, psychiki, utrzymania oraz Ustawa o Ochronie Zwierząt
Galeria kocich zdjęć, każdy tam może umieścić zdjęcie swojego kota, a jeśli nie wiesz jak nazwać swojego ulubieńca znajdziesz tam też galerię kocich imion Tematyczny zbiór znaczkow pocztowych, których tematem są oczywiście koty.
Kocie Internetowe Centrum Informacyjne (serwis KICI)
Strona Agnieszki. Jest ona poświęcona temu czym interesuje się najbardziej - kotom. Opieką nad nimi, zapewnieniem jak najlepszych warunków, weterynarii. Wspaniałe rady oparte na doświadczeniu. Gorąco polecam.
Planeta zwierząt. Na stronie znajdziesz informacje o małych i dużych zwierzątkach, owadach, ptakach, skorupiakach, płazach i wielu, wielu innych. A w dziale "drapieżne" również trochę informacji o kotach dużych i małych.
Encyklopedia kotów rasowych. Znajdziesz opisy aż 110 ras.
Serwis TwójKot poświęcony kotom.
Koci świat. Warszawska strona adopcyjna.
Znalazłes bezpańskie zwierzę - co robić? Jak pomóc zwierzęciu leżacemu na poboczu? Gdzie zgłosić zaginięcie?Twój sasiad znęca się nad zwierzęciem - czy powiadamiać policję?Odpowiedzi na te pytania i wiele innych znajdziesz w naszym serwisie!


Schroniska głównie dla kotów i psów oraz hotele dla zwierząt


Koci Azyl w Konstancinie - prywatny dom pani Ireny, która mieszkającym w nim kotom odstąpiła prawie wszystkie pomieszczenia.
Koty dzikie, koty wolno żyjące, koty porzucone, psy bezdomne - opiekuje się nimi Fundacja CANIS - organizacja charytatywna zajmująca się opieką nad kotami, pomocą porzuconym zwierzętom, znajdowaniem im nowych domów
Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt ARKA
Warszawskie schronisko dla zwierząt na Paluchu. Informacje dla wolontariuszy, informacje prawne, dział ogłoszeń.
Azyl pod Psim Aniolem dla skrzywdzonych i porzuconych zwierząt.
Azyl dla zwierząt "U Majki" w Rzeszowie
Bydgoskie schronisko dla zwierząt.
Przytulisko dla zwierząt z Chojnic.
Miejskie schronisko dla Zwierzat w Toruniu.
Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt oraz Przytulisko Kundelek.
Kocie życie. Koty z wrocławskiego schroniska. Aktualne ogłoszenia o kotach, informacje dotyczące adopcji.
Strona grupy wolontariuszy ze schronisk dla bezdomnych zwierząt. Celem strony jest prezentacja zwierząt schroniskowych. Zdjęcia zwierząt do adopcji przebywających m.in. w Schronisku na Paluchu, w Przytulisku Ami oraz Schronisku w Korabiewcach.
"Bazyli" hotel dla zwierząt mieści się w Łomiankach pod Warszawą. Jest prowadzony przez lekarza weterynarii.
Przytulisko dla zwierząt w Harbutowicach. Prowadzone przez Panią Bożenę Chechlińską przeznaczone w całości dla bezdomnych psów i kotów, szczególnie dla zwierząt starych, kalekich oraz osieroconych wskutek śmierci właściciela. Jeśli nie masz warunków aby wziąść kota/psa do domu możesz wirtualnie zaadoptować zwierzaka.
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie przy ulicy Zdzieszulickiej. Właścicielem schroniska jest Urząd Miasta Bełchatowa,
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Pabianicach..
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie..


Schroniska dla różnych zwierząt, Organizacje, wydawnictwa, sklepy


Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższy Twojego miejsca zamieszkania oddział TOZ, odwiedź stronę.
Wydawnictwo GALAKTYKA - księgarnia internetowa. Pełna informacja o ofercie, zapowiedziach i planach wydwniczych. Znajdziesz tu książki dla miłośników zwierząt.
VETOPEDIA. Ogólnopolska baza lecznic weterynaryjnych. Porady weterynaryjne on-line !. lekarze odpowiadają na pytania.! polecam.
KOT. Magazyn dla miłośników kotów.
CZTERY ŁAPY. Bezpłatny miesięcznik dla miłośników zwierząt.
Zwierzak bezpieczny w czasie podróży. Jak zadbać o komfort i bezpieczeństwo czworonoga podczas podróży, urlopu?. Akcesoria do przewożenia psów i kotów. Porady weterynaryjne, żywienie itd.
"Z uwagi na ogrom cierpienia towarzyszącemu hodowli i zabijaniu zwierząt dla futra odmawiam bycia częścią tego procederu i rezygnuję z kupowania i noszenia naturalnych futer. Zgadzam sie na wpisanie mojego nazwiska na polską listę Sławnych Współczujących"
Tara schronisko dla koni. Tutaj konie są bezpieczne.Schronisko nie sprzedaje, nie oddaje, nie wymienia koni. One pozostają z nami do końca swoich dni.
Klub Gaja przeciwko transportowi żywych koni.
Znajdziesz tu deklaracje i konwencje stanowiące prawa Zwierząt i Człowieka. Gromadzone będą tu też artykuły dotyczące takich tematów,jak ekologia, ochrona środowiska, wilki, prawa zwierząt, anarchizm i anarchia, prawa człowieka, wolność, wegetarianizm, alternatywa etc
Viva - Akcja dla zwierząt. Powiedz NIE eksportowi polskich koni na mięso !!!
Egzotyczni więźniowie. Strona kampanii przeciwko domowej hodowli egzotycznych zwierząt chronionych.
Al - Qadar - fruitarianizm, weganizm, wyzwolenie zwierząt, ludzi i Ziemi spod "tyranii cywilizacji" wszelkimi możliwymi sposobami
Fundacja "Zmieńmy Świat" jest fundacją powstałą na terenie Tarnowa. Główna jej działalność dotyczy: humanitarnego traktowania zwierząt, propagowania wegeterjanizmu oraz szerzenia "głębokiej ekologii".
Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą" jest instytucją charytatywną, utrzymującą się jedynie z datków ludzi dobrej woli. Funkcjonuje dzięki pracy wolontariuszy, ludzi o wielkim sercu, nie zatrudniamy pracowników najemnych. Została powołana w celu zwalczania bezdomności i okrucieństwa wobec zwierząt, w szczególności wobec koni - choć opiekujemy się także psami, kotami i mniejszymi zwierzętami. I Ty możesz pomóc !
Komitet Pomocy dla Zwierząt w Tychach. Każde zwierzę ma prawo do poszanowania. Człowiek, jako należący do świata zwierzęcego, nie może eksterminować innych zwierząt ani eksploatować ich gwałcąc to prawo. I Ty możesz pomóc !
strona www.kundelpolski.pl powstała z myślą o porzuconych, chorych i rannych zwierzętach, którym z pomocą medyczną przyszła warszawska lecznica "Psi Los";. Dzięki informacjom zawartym na tej stronie, kilka "powypadkowych" zwierząt już znalazło nowych właścicieli.
Sklep internetowy - wszystko dla psa i kota.


Moje strony


Ratujmy naszą Ziemię - Witryna zawiera kompendium wiedzy o klimacie Ziemi, efekcie cieplarnianym, ginących gatunkach zwierząt i ingerencji w przyrodzie. Dewastacja środowiska naturalnego sięgnęła takich rozmiarów, iż zagraża życiu człowieka na Ziemi. A wszystko to w wyniku pogoni za pieniądzem, krótkowzroczności i egocentryzmu człowieka.
Życie i twórczość jednego z przedstawicieli Pokolenia Kolumbów Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Życiorys poety, rodzice, miłość do Basi oraz zbiór wierszy wybranych. Dla zainteresowanych próby interpretacji wierszy poety.
Strona Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu Zdroju.
Sztuka miłosna wymaga pewnej wiedzy seksualnej. Życie seksualne powinno być poprzedzone niezbędnym uświadomieniem z zakresu ABC fizjologii, anatomii i psychologii seksualnej. Warto o tym pomyśleć, bowiem jedną z najczęściej spotykanych barier dla rozwoju sztuki miłosnej jest właśnie niewiedza. Serwis przeszedł całkowicie pod skrzydła portalu www.pogodzinach.net
Strona internetowa Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "MEDYK" w Jastrzębiu Zdroju. Zakres usług to : Pracownia Optyczna i Poradnia Okulistyczna.
Wizytówka gabinetu ginekologiczno-położniczego. Lek. med. T. Dembnicki
Strona Andrzeja Pamrowskiego o inwestycjach i ubezpieczeniach.
Moje Portfolio.


Projekt i wykonanie
Wszelkie prawa zastrzeżone
w górę